Szamba betonowe Dęblin

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Dęblin

Producent szamb ceny Dęblin

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.