Szamba betonowe Frampol

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Frampol

Szambo betonowe Frampol

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.