Szamba betonowe Hrubieszów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Hrubieszów

Producent szamb ceny Hrubieszów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.