Szamba betonowe Janów Lubelski

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Janów Lubelski

Producent szamb ceny Janów Lubelski

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.