Szamba betonowe Józefów

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Józefów

Szambo betonowe Józefów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.