Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Producent szamb ceny Kazimierz Dolny

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.