Szamba betonowe Kock

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Kock

Szambo betonowe Kock

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.