Szamba betonowe Krasnobród

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Krasnobród

Szambo betonowe Krasnobród

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.