Szamba betonowe Krasnystaw

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Krasnystaw

Producent szamb ceny Krasnystaw

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.