Szamba betonowe Łaszczów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łaszczów

Producent szamb ceny Łaszczów

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.