Szamba betonowe Łęczna

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łęczna

Producent szamb ceny Łęczna

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.