Szamba betonowe Lubartów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lubartów

Producent szamb ceny Lubartów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.