Szamba betonowe Lubycza Królewska

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lubycza Królewska

Producent szamb ceny Lubycza Królewska

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.