Szamba betonowe Międzyrzec Podlaski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Międzyrzec Podlaski

Producent szamb ceny Międzyrzec Podlaski

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.