Szamba betonowe Modliborzyce

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Modliborzyce

Producent szamb ceny Modliborzyce

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.