Szamba betonowe Nałęczów

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nałęczów

Szambo betonowe Nałęczów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.