Szamba betonowe Opole Lubelskie

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Opole Lubelskie

Szambo betonowe Opole Lubelskie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.