Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Szambo betonowe Ostrów Lubelski

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.