Szamba betonowe Parczew

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Parczew

Szambo betonowe Parczew

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.