Szamba betonowe Piaski

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Piaski

Szambo betonowe Piaski

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.