Szamba betonowe Poniatowa

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Poniatowa

Producent szamb ceny Poniatowa

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.