Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Szambo betonowe Radzyń Podlaski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.