Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Szambo betonowe Rejowiec Fabryczny

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.