Szamba betonowe Ryki

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy dołożyć również cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Ryki

Szambo betonowe Ryki

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.