Szamba betonowe Siedliszcze

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Siedliszcze

Szambo betonowe Siedliszcze

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.