Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Producent szamb ceny Stoczek Łukowski

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.