Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Szambo betonowe Szczebrzeszyn

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.