Szamba betonowe Terespol

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Terespol

Producent szamb ceny Terespol

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.