Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Producent szamb ceny Tomaszów Lubelski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.