Szamba betonowe Tyszowce

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Tyszowce

Szambo betonowe Tyszowce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.