Szamba betonowe Urzędów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Urzędów

Producent szamb ceny Urzędów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.