Szamba betonowe Włodawa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Włodawa

Producent szamb ceny Włodawa

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.