Szamba betonowe Zwierzyniec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zwierzyniec

Producent szamb ceny Zwierzyniec

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.