Szamba betonowe Babimost

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Babimost

Producent szamb ceny Babimost

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.