Szamba betonowe Bytom Odrzański

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Bytom Odrzański

Producent szamb ceny Bytom Odrzański

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.