Szamba betonowe Cybinka

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Cybinka

Szambo betonowe Cybinka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.