Szamba betonowe Czerwieńsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Czerwieńsk

Producent szamb ceny Czerwieńsk

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.