Szamba betonowe Dobiegniew

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Dobiegniew

Producent szamb ceny Dobiegniew

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.