Szamba betonowe Drezdenko

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Drezdenko

Szambo betonowe Drezdenko

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.