Szamba betonowe Gozdnica

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gozdnica

Producent szamb ceny Gozdnica

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.