Szamba betonowe Gubin

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Gubin

Szambo betonowe Gubin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.