Szamba betonowe Iłowa

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Iłowa

Szambo betonowe Iłowa

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.