Szamba betonowe Jasień

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Jasień

Szambo betonowe Jasień

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.