Szamba betonowe Kargowa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kargowa

Producent szamb ceny Kargowa

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.