Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Szambo betonowe Kostrzyn nad Odrą

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.