Szamba betonowe Kożuchów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kożuchów

Producent szamb ceny Kożuchów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.