Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Szambo betonowe Krosno Odrzańskie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.