Szamba betonowe Łęknica

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łęknica

Producent szamb ceny Łęknica

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.