Szamba betonowe Lubniewice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lubniewice

Producent szamb ceny Lubniewice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.