Szamba betonowe Lubsko

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Lubsko

Szambo betonowe Lubsko

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.